Apaz Group Hakkında

2007 yılında İzmir’de kurulan Apaz Group, faaliyetlerine ilk olarak Baydöner markası ile başladı. Geçtiğimiz 12 yılda çalışmalarına ara vermeden devam eden Apaz Group, Baydöner ile Türkiye’nin dört bir yanında büyürken, yeme içme sektörüne 2 yeni marka kazandırdı:

• 2018 yılında PidebyPide,
• 2019 yılında ise Bursa İshakbey markaları Apaz Group çatısı altında misafirlerini ağırlamaya başladı.
Apaz Group bünyesinde yer alan Baydöner, PidebyPide ve Bursa İshakbey markaları, Türk mutfağının yöresel lezzetlerini kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışıyla lezzet tutkunlarıyla buluşturuyor.

Türkiye’de ve dünyada İskenderin markası olmak ve nesilden nesle aktarılan bu lezzete hak ettiği değeri vermek amacıyla 2007 yılında kurulan Baydöner, Türkiye’de toplam 120’nin üzerinde şubeyle hizmet veriyor. Baydöner için müşterileri özeldir, değerlidir. Misafirlerine restaurant deneyimini mutlu şekilde yaşatır. Ayrıca Baydöner’in özel formüllü tereyağı da misafirleri tarafından çok beğenilmektedir ki, misafirlerimizin Baydöner’i tercih etmelerindeki sebeplerin başında özel tereyağı gelmektedir.

PidebyPide, Türk mutfağının yöresel yemeği pidenin hızlı ve doyurucu halini sunuyor. İlk günden bu yana kalitesinden ödün vermeyen PidebyPide, taze taze hazırlanan bol malzemeli ürünleriyle misafirlerini ağırlıyor. Türkiye genelinde 40’ın üzerinde şube ile hizmet veren PidebyPide, 2020 yılında özellikle de Franchise ile büyümeye devam edecektir.

Hızlı servisi ve doyurucu porsiyonlarıyla self servis hizmet veren Bursa İshakbey, İskender’de uzmandır ve güvenilirdir. Bursa İshakbey’in döneri ve İskenderi tazedir, müşterilerinin gözü önünde hazırlanır ve taze taze beğenilerine sunulur. Bursa İshakbey, Türkiye genelinde 19 şube ile hizmet verirken, 2020 yılında şube sayısını ikiye katlamayı hedeflemektedir.

Vizyon
Değişen tüketici eğilimlerini takip ederek sektöründe trendleri belirleyen lider markalar yaratmak.

Misyon
Inovatif yaklaşımla, toplumsal değerlere ve çevreye duyarlı çalışarak paydaşlarımıza değer katarız.

Değerlerimiz
Fırsat eşitliği ve adalet
Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklılık
Yenilikçilik Karşılıklı güven İnsana Saygı