Franchising

Apaz Group olarak, Türk mutfağına hak ettiği değeri verme vizyonuyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İstikrarlı bir şekilde büyümeye devam ediyoruz. Bundan sonra yapacağımız yeni yatırımlarla, büyüme trendimizi sürdüreceğiz.

Franchise şubelerimize restoranın açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren yoğun destek hizmetleri sağlıyoruz. Yeni ürün inovasyonu, pazarlama, satın alma, lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol gibi konular, işletmecilerimize destek verdiğimiz alanlar arasında yer alıyor.

Yıllardır süregelen uzmanlığı ile Türkiye’de İskender severlerin öncelikli tercihlerinden olan Baydöner, standart hizmet kalitesi, uygun fiyatı, şık restoran deneyimi ve fark yaratan öncü uygulamaları ile döner müdavimlerini ağırlıyarak hem hizmet verdiği il sayısını hem de mevcut hizmet verdiği illerdeki şube sayılarını artırmayı planlıyor.

Türk mutfağının klasikleşmiş tadı döneri en doyurucu haliyle ve uygun fiyatlarla sunmayı ilke edinen Bursa İshakbey markamızın şubelerinin de açılışlarına ağırlık verdik. Bursa İshakbey markamızla, perakende ağımızı genişletmek üzere restoran yatırımlarımıza devam ediyoruz.

Türk mutfağının yerel yemeği pidenin hızlı ve doyurucu halini sunan PidebyPide, her geçen gün restoranlarına yenilerini ekliyor. PidebyPide için hazırladığımız franchise modeli ile girişimcilere pek çok cazip fırsat sunuyoruz.

Cazip yatırım modellerimiz hakkında bilgi almak için aşağıda yer alan iletişim kanallarımız aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Sizde Hemen Başvurun…