Apaz Group Hakkında

2007 yılında İzmir’de kurulan Apaz Group, faaliyetlerine ilk olarak Baydöner markası ile başladı. Geçtiğimiz yıllarda çalışmalarına ara vermeden devam eden Apaz Group, Baydöner ile Türkiye’nin dört bir yanında büyürken, yeme içme sektörüne 2 yeni marka kazandırdı:

• 2018 yılında PidebyPide,
• 2019 yılında ise Bursa İshakbey
markaları Apaz Group çatısı altında misafirlerini ağırlamaya başladı.
Apaz Group bünyesinde yer alan Baydöner, PidebyPide ve Bursa İshakbey markaları, Türk mutfağının yöresel lezzetlerini kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışıyla lezzet tutkunlarıyla buluşturuyor.

Türkiye’de ve dünyada İskenderin markası olmak ve nesilden nesle aktarılan bu lezzete hak ettiği değeri vermek amacıyla 2007 yılında kurulan Baydöner, Türkiye’de toplam 100’ün üzerinde şubeyle hizmet veriyor. Baydöner için müşterileri özeldir, değerlidir. Misafirlerine restoran deneyimini mutlu şekilde yaşatır. Ayrıca Baydöner’in özel formüllü tereyağı da misafirleri tarafından çok beğenilmektedir ki, misafirlerimizin Baydöner’i tercih etmelerindeki sebeplerin başında özel tereyağı gelmektedir.

PidebyPide, Türk mutfağının yöresel yemeği pidenin hızlı ve doyurucu halini sunuyor. İlk günden bu yana kalitesinden ödün vermeyen PidebyPide, taze taze hazırlanan bol malzemeli ürünleriyle misafirlerini ağırlıyor. Türkiye genelinde 25’in üzerinde şube ile hizmet veren PidebyPide, ilerleyen yıllarda özellikle de Franchise ile büyümeye devam edecektir.

Hızlı servisi ve doyurucu porsiyonlarıyla self servis hizmet veren Bursa İshakbey, İskender’de uzmandır ve güvenilirdir. Bursa İshakbey’in döneri ve İskenderi tazedir, müşterilerinin gözü önünde hazırlanır ve taze taze beğenilerine sunulur. Bursa İshakbey, Türkiye genelinde 20’nin üzerinde şube ile hizmet verirken, ilerleyen yıllarda şube sayısını ikiye katlamayı hedeflemektedir.

VİZYONUMUZ
İnovatif ve en iyilerin çalışmak istediği markalara sahip olmak.

MİSYONUMUZ
Yenilikçi ve güçlü fikirlerle müşterilerimizin kendilerini özel hissetmelerini sağlar, iş arkadaşlarımızın emeğine değer veririz.

Değerlerimiz
Fırsat eşitliği ve adalet
Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklılık
Yenilikçilik, karşılıklı güven ve insana saygı